"Мөһим турында сөйләшүләр" - "Россия-дөнья атом тармагы лидеры"

2022 елның 24 октябре, дүшәмбе

Методик ярдәм күрсәтү кысаларында 2022 елның 24 октябрендә Мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты хезмәткәрләре 4 урта һөнәри белем бирү учреждениесендә һәм Әтнә, Лаеш, Балык Бистәсе, Яшел Үзән муниципаль районнарындагы һәм Казан шәһәрендәге 16 гомуми белем бирү мәктәпләрендә булдылар.

Уку атнасы гадәттәгечә Россия Федерациясе һәм Татарстан Республикасы Дәүләт флагларын күтәрү һәм Дәүләт гимннарын башкару тантанасыннан башланды.

"Мөһим турындагы сөйләшүләр" нең барлык учреждениеләрендә "Атом дәресе" видеоролигы турында фикер алыштылар. Педагоглар укучыларга атом-төш энергетикасы һәм заманча атом технологияләре турында сөйләделәр. Алынган белемнәрне балалар уен формасында һәм фикер алышу процессында беркеттеләр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: