18 ноября 2022 года в Казани состоится XII Всероссийская научно-практическая конференция с международным участием «Диалектика противодействия коррупции» – научный форум

16 ноября 2022 г., среда

Конференция является традиционным и значимым научным, практико-ориентированным, методическим и образовательным форумом, объединяющим специалистов в сфере противодействия коррупции в масштабах Российской Федерации и зарубежных стран.

Мероприятие проводится в рамках реализации Постановления Кабинета Министров Республики Татарстан от 19 июля 2014 г. №512 «Об утверждении государственной программы «Реализация антикоррупционной политики Республики Татарстан на 2015-2025 годы». Соорганизаторы: Управление Президента Республики Татарстан по вопросам антикоррупционной политики, Министерство образования и науки Республики Татарстан, Казанский инновационный университет имени В.Г. Тимирясова.

Подробнее: https://ieml.ru/enlightenment/dialektika/

_________

2022 елның 18 ноябрендә Казанда халыкара катнашында XII Бөтенроссия фәнни-гамәли конференция - фәнни форум «Коррупциягә каршы көрәш диалектикасы» узачак

Конференция Россия Федерациясе һәм чит ил масштабларында коррупциягә каршы көрәш өлкәсендә белгечләрне берләштерүче традицион һәм әһәмиятле фәнни, гамәли-юнәлешле, методик һәм белем бирү форумы булып тора.
Чара «2015-2025 елларга Татарстан Республикасының коррупциягә каршы сәясәтен гамәлгә ашыру» дәүләт программасын раслау турында» 2014 елның 19 июлендәге 512 номерлы Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты карарын гамәлгә ашыру кысасында уздырыла. Оештыручылар: Татарстан Республикасы Президентының коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре буенча идарәсе, Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы, В.Г. Тимирясов исемендәге Казан инновацион университеты.
Тулырак: https://ieml.ru/enlightenment/dialektika/