Рамис Гаптраисович Музипов принял участие в торжественном открытии Центра образования естественно-научной и технологической направленностей «Точка роста» в Камско-Устьинском районе.

16 ноября 2022 г., среда

Современное образование - это залог успешного будущего подрастающего поколения. Для учащихся подготовлены просторные кабинеты по предметным областям химия, физика, биология. Кабинеты оснащены современным оборудованием, которое даст возможность увлекательно изучать предметы естественно-научной направленности.

_____________

Рәмис Гаптрәис улы Мөҗипов Кама Тамагы районында “Үсеш ноктасы” табигый-фәнни һәм технологик юнәлешле мәгариф үзәген ачу тантанасында катнашты.

Хәзерге заман мәгарифе - үсеп килүче яшь буынның уңышлы киләчәгенә нигез. Укучылар өчен химия, физика, биология фәннәре буенча иркен кабинетлар булдырылган. Кабинетлар заманча җиһазлар белән җиһазландырылган. Монда табигый-фәнни юнәлешле предметларны мавыктыргыч өйрәнергә мөмкинлек булачак.