15 октября 2021 г., пятница

Заместитель министра образования и науки РТ – руководитель Департамента надзора и контроля в сфере образования Министерства образования и науки Республики Татарстан Р.Г. Музипов принял участие в пленарном заседании Форума преподавателей мусульманских образовательных организаций, проводимом Духовным управлением мусульман Республики Татарстан совместно с Российским исламским институтом.

_____________________________

Р.Г. Мөҗипов мөселман мәгариф оешмалары мөгаллимнәре форумының пленар утырышында катнашты

Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министры урынбасары - Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты җитәкчесе Р.Г. Мөҗипов Россия ислам институты белән берлектә Татарстан Республикасы мөселманнары Диния нәзарәте үткәрә торган мөселман мәгариф оешмалары укытучылары форумының пленар утырышында катнашты.