Сегодня Рамис Гаптраисович Музипов принял участие в очередном выпуске ток-шоу «Наша Республика – наше дело».

26 августа 2021 г., четверг

Тема программы «День знаний 2021. Подготовка к новому учебному году». В студии обсудили итоги единого государственного экзамена в Татарстане в 2021 году, вопросы по обеспечению безопасности учреждений образования Республики Татарстан, а также капитальный ремонт школ, пищеблоков и другие вопросы.
Эфир очередного выпуска ток-шоу «Наша Республика – наше дело» 26 августа 2021 года в 22 часа 10 минут на телеканале «Новый Век»

____________________________________

Бүген Рәмис Гаптрәис улы Мөҗипов "Безнең Республика - безнең гамәл" ток-шоуның чираттагы чыгарылышында катнашты.

Программаның темасы «Белем көне 2021. Яңа уку елына әзерлек» иде. Студиядә 2021 елның бердәм дәүләт имтиханы нәтиҗәләре, Татарстан Республикасы мәгариф учреждениеләренең куркынычсызлыгын тәэмин итү мәсьәләләре, шулай ук мәктәпләрне, азык-төлек блогларын капиталь ремонтлау һәм башка мәсьәләләр буенча фикер алыштылар.
"Безнең Республика - безнең гамәл" ток-шоуның чираттагы эфиры 2021 елның 26 августында 22 сәгать 10 минутта "Яңа гасыр" телеканалында чыгачак.