Балалар бакчалары һәм җыемнар

1) Татарстанлылар мәктәпләргә һәм балалар бакчаларына ешрак зарлана башладылар.

Бүген Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министры урынбасары - Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының Мәгариф һәм фән өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты җитәкчесе Габдрахманова Гөлнара Зәкәрия кызы   “ТНВ” телеканалы журналистларына биргән интервьюсында мәктәп укучыларының һәм балалар бакчаларында тәрбияләнүчеләрнең ата-аналары еш очрый торган проблемалар турында сөйләде.

2) Һәм яңадан акча җыюлар турында.

Бүген Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министры урынбасары - Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының Мәгариф һәм фән өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты җитәкчесе Габдрахманова Гөлнара Зәкәрия кызы “Татар-информ” мәгълүмат агентлыгы журналистларына һәр уку елы башында барлыкка килә торган проблемалар турында сөйләде.

Соңгы яңарту: 2020 елның 21 декабре, 16:27

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: